SHGM Çağrı Merkezi: 444 60 01

Uçuş Tabipliği Kursu 21 Kasım – 23 Aralık 2016 tarihleri arasında yapılacaktır...

27 Haziran 2016
2016 yılı Uçuş Tabipliği Kursu 21 Kasım – 23 Aralık 2016 tarihleri arasında Genel Müdürlüğümüz ile GATA Komutanlığı Hava-Uzay Hekimliği Merkez ve Anabilim Dalı Başkanlığı ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı Eğitim Daire Başkanlığı işbirliği ile düzenlenmekte, "Uçucu Sağlığı Araştırma ve Eğitim Merkezi (USAEM)" Eskişehir'de gerçekleştirilmektedir.

Başvurular en geç 7 Ekim 2016 / Cuma günü Saat: 16:00’ya kadar başvuru evrakları Genel Müdürlüğümüzde olacak şekilde “Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:128/A 06570 Maltepe/ANKARA adresine elden veya son başvuru tarihinde Genel Müdürlüğümüze ulaşacak şekilde posta yoluyla yapılacaktır.
Bildirilen tarihten sonraki müracaatlar ve postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır. Adli sicil kaydı, diploma ve uzmanlık dalı sorgulamaları kurumsal elektronik veri tabanları kullanılarak yapılacaktır. Sorgulamalarda ve incelemeler sonucunda verdiği evrak sayısında ve içeriğinde eksiklik tespit edilenlerin müracaatları geçersiz sayılacaktır.

Kurs ile ilgili ayrıntılı bilgiler, kurs için gerekli belgeler, kullanılacak dilekçe ve form örneklerine aşağıdaki linklerden ulaşınız.