• İHA Kayıt Sisteminde Mülki İdare (Uçuş İzni ) Modülü Hizmete Giriyor....

  İHA Kayıt Sistemi uçuş izin süreçleri ve işleyişinde, Mülki İdare Amirliklerinin vereceği uçuş izinlerinin uygunluk ve değerlendirme süreçlerinin elektronik ortamda başvuru sahiplerince takip edilebilmesine yönelik uygulama..

  Detay

 • ICAO ve SHGM işbirliği ile Emniyet Yönetimi Kapasite Geliştirme Çalıştayı düzenlendi…

  Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün ICAO işbirliği ile düzenlediği Emniyet Yönetimi Kapasite Geliştirme Çalıştayı, 8-12 Temmuz 2019 tarihleri arasında İstanbul’da Türk Sivil Havacılık Akademisi’nde düzenlendi.

  Detay

 • ICAO Havacılık Verisi ve Analizi Seminer’i İstanbul’da düzenlendi...

  Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen ICAO Havacılık Verisi ve Analizi Semineri, DHMİ’nin ev sahipliğinde 8-12 Temmuz 2019 tarihleri arasında İstanbul’da...

  Detay

 • ATM Bağlantılı Emniyet Olayları Antalya'da düzenlenen toplantıda değerlendirildi...

  2018 yılında meydana gelen ATM ile Bağlantılı Emniyet Olaylarının değerlendirmesi amacıyla 28 Haziran 2019 tarihinde Antalya’da Tavsiye ve İzleme Kurulu üyelerinin katılımıyla toplantı düzenlendi.

  Detay

 • İşletme Ramp Denetçileri Eğitimlerinin Beşincisi İstanbul’da Yapıldı

  Uçuş emniyeti ve havacılık güvenliğinin artırılması amacıyla gerçekleştirilen Ramp denetlemelerinin standart hale getirilmesi için düzenlenen “Ramp Denetçileri Eğitimi”nin beşincisi, 25-28 Haziran 2019 tarihleri arasında...

  Detay

 • Kabin Emniyet Grubu 8. Çalıştayını Düzenledi...

  Kabin Emniyet Grubu'nun 8. Çalıştayı, 26-28 Haziran 2019 tarihleri arasında Atlasjet Havacılık A.Ş ev sahipliğinde İstanbul'da gerçekleştirildi.

  Detay

 • IV. Havacılıkta Siber Güvenlik Çalıştayı gerçekleştirildi

  Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından 4.sü düzenlenen "Havacılıkta Siber Güvenlik Çalıştayı" 27 Haziran 2019 tarihinde Ankara'da gerçekleştirildi.

  Detay

Mevzuatlar Tüm Mevzuatlar